
Офісне крісло керівника Richman Спайдер Сітка Чорне + Червоне
5 276 ₴
- В наявності
- Код: okrich0034
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новинка у лінійці Richman. Крісло Richman Спайдер Хром - зручне, сучасне крісло зі стильним дизайном. Спинка та сидіння сконструйовані з урахуванням сучасних ергономічних вимог: бічна підтримка спини, анатомічна виїмка на сидіння, закруглений передній край сидіння. У кріслі використовується надійна хромована хрестовина та міцні пластикові підлокітники.
Як оббивка використана зносостійка тканина та міцна сітка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | okrich0034 |
| Вага (кг) | 8 |
| Висота крісла | 89 - 98 см |
| Висота підлокітників | 24 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні, мм | 550 |
| Висота сидіння в нижньому положенні, мм | 460 |
| Висота спинки у верхньому положенні, мм | 480 |
| Висота спинки в нижньому положенні, мм | 480 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Предоплата 30% |
| Комплектація | КріслоПодлокітники Хромована хрестовина Обезінні ролики Пневмопатрон |
| Корпус | метал |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Материал обивки | Сітка |
| Механізми | Піастра |
| Оббивка | Сітка |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Особливості | З підлокітниками |
| Розміри сидіння | 49 х 50 см |
| Розміри спинки | 48 см |
| Регулювання | Висота сидіння |
| Стиль | Модерн |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісла для персоналу |
| Ширина спинки, мм | 490 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 276 ₴








