-17%

Пуфік Матильда Richman 40 x 40 x 45Н Fibril 22 Червоний
4 326 ₴
3 605 ₴
- В наявності
- Код: richok0138
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель має легку вагу, завдяки чому легко можна переносити пуф у будь-яке місце.
Внутрішнє наповнення складається з якісних матеріалів, які гарантують максимально тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | richok0138 |
| Тип | Нерозкладні |
| Висота | 45 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Предоплата 30%. Термін виробництва приблизно 2-3 тижні |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Материал обивки | Тканина |
| Призначення | Для спальні |
| Наповнювач | Поролон |
| Стиль | Модерн |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 605 ₴



