-49%

Стілець дизайнерський Анрі SDM ніжки дерево Велюр Сірий
4 499 ₴
2 289 ₴
- В наявності
- Код: hub_sra1oo
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стілець м'який, матеріал тканина велюр
Стілець м'який, матеріал тканина велюр, спинка і сидіння в м'якій оббивці, на зворотному боці спинки принт вишивкою, ніжки металеві, фарбовані, колір ніжок натуральне дерево, розмір стільця: висота посадки 49 см , Висота стільця 84 см, максимальна ширина сидіння 49 см, висота спинки 38 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SDMO |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_sra1oo |
| Тип | Нерозкладні |
| Висота | 71 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Глибина | 40 см |
| Матеріал каркаса | дерево |
| Материал обивки | Велюр |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип | Крісла |
| Форма | З високою спинкою |
| Ширина | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 289 ₴




