-34%

Металошукач Smart Sensor AR944M (SRFGE435F)
7 289 ₴
4 800 ₴
- В наявності
- Код: SRFGE435F
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart Sensor |
| Додаткові | |
| Балансування грунту | Ні |
| Дискримінатор | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Цілевказування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SRFGE435F |
| Вага детектора | 1000 г |
| Тип | Металодетектори |
| Глибина виявлення максимальна | 50 см |
| Глибина виявлення монети | 13 см |
| Довжина детектора | 80-102 см |
| РК-дисплей | Немає |
| Клас | Початковий |
| Комплектація | Металошукач у складі (без батарейки) Інструкція |
| Настроювання порога | Немає |
| Відстроювання від шумів | Немає |
| Живлення | 2 шт - 9 В (батарейки Крона) |
| Робоча частота | 6.6 кГц |
| Регулювання гучності | Да |
| Тип | Ґрунтові/водні |
| Тип схеми металодетектора | VLF |
| Тональна ідентифікація | Один тон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴

