Матеріал Алюміній
Колір червоний-чорний
колесо-PU d-22см, h-84-60см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AN0910 |
| Колеса | колесо-PU d-22 см, h-84-60 см |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розміри | 62x51x58 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Тип | Звичайний |
| Колір | Червоний із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 742 ₴


