Самокат трюковий
Колір Чорний-золотий
2-х кільк., колесо-PU, d-10см, р-р платф. 10*48см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AN0925 |
| Колеса | 2-кол., колесо-PU, d-10см |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розміри | р-р платф. 10*48см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴


