Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0807002 |
| Вага | 3.0 кг г |
| Клас | Побутовий |
| Ключові особливості | Запобіжна муфта |
| Максимальна швидкість обертання | 900 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 13 мм |
| Потужність | 900 Вт |
| Розташування двигуна | Горизонтально |
| Режими | Удар |
| Сила удару | 3.0 (Дж.) |
| Тип патрона | SDS+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴


