-14%

Перфоратор KRAISSMANN 1850 BH 32
3 995 ₴
3 450 ₴
- В наявності
- Код: 0807006
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
< strong style="font-size: 13px;">
Перфоратор KRAISSMANN 1850 BH 32< /strong> широко використовується як у побуті, так і на будовах. Потужність перфоратора дозволяє використовувати його як міксера. Перфоратор має три режими роботи. Це свердління, свердління з ударом та відбій. В комплект поставки входить додаткова антивібраційна рукоятка для більш важких та точних робіт. Максимально допустима товщина бура для даної моделі – 32 мм. Сила удару в 5 джоулів дозволяє з легкістю розбивати цегляні та бетонні стіни, укоси, пороги, плінтуса.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Висока потужність двигуна
- Мідна обмотка двигуна
- Модернізована крильчатка
- Покращений захист від пилу< /li>
- Зручна рукоятка
- Три режими роботи
- Регулювання обертів
- Додаткова антивібраційна рукоятка
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга: 230 В
- Частота мережі: 50 Гц
- Потужність: 1850 Вт < li style="font -size: 13px;">Швидкість обертання: 0-750 об/хв,
- Кількість ударів: 410-3900 уд/хв,
- Сила удару: 5 Дж
- Діаметр свердління: у бетоні - 28 мм, у дереві - 32 мм, у металі - 10 мм
- Вага: 5.5 кг < /ul>
- Перфоратор KRAISSMANN 1850 BH 32
- Інструкція з експлуатації
- Оригінальний пластиковий кейс
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини
- Пильовик
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0807006 |
| Вага | 5.5 кг г |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | Перфоратор KRAISSMANN 1850 BH 32 Інструкція з експлуатації Оригінальний пластиковий кейс Додаткова ручка Обмежувач глибини Пильник |
| Максимальна швидкість обертання | 750 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління в сталі | 10 мм |
| Потужність | 1850 Вт |
| Розташування двигуна | Горизонтально |
| Режими | Удар |
| Сила удару | 5.0 (Дж.) |
| Тип патрона | SDS+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴


