
Самокат трюковий із алюмінієвими колесами Speed Rider D09 Чорний-зелений (AN0930)
2 638 ₴
- Немає в наявності
- Код: AN0930
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Самокат трюковий з алюмінієвими колесами D09
Колір Чорний-зелений
2-х кільк., колесо-PU, d-11см, р-р платф. 10*48см
Матеріал Алюміній, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип | Трюковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AN0930 |
| Колеса | 2-кол., колесо-PU, d-11см, |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Розміри | р-р платф. 10*48см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Теги | недорогі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 638 ₴

