
Самокат трюковий з алюмінієвими колесами для початківців Gang YM-01 Помаранчевий (AN0935)
2 684 ₴
- Немає в наявності
- Код: AN0935
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Самокат трюковий з алюмінієвими колесами для початківців YM-01
Колір Помаранчевий
2-х кільк., колесо-PU, d-100мм, h-85см, р-р платф.50x11см
Матеріал Алюміній, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AN0935 |
| Колеса | 100 мм |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Розміри | 50x11 см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 684 ₴

