Самокат трюковий з алюмінієвими колесами для початківців YM-01
Колір Синій
2-х кільк., колесо-PU, d-100мм, h-85см, р-р платф.50x11см
Матеріал Алюміній, пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AN0936 |
| Колеса | колесо-PU, d-100 мм |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Розміри | 50x11см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 684 ₴


