-10%

Фрезер-триммер KRAISSMANN 950 OFT 6-8 (Дві бази)
4 800 ₴
4 300 ₴
- В наявності
- Код: 0707009
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 950 Вт
Частота обертання: 10000 - 30000 об/хв
Розмір цанги фрези : 6-8 мм
Клас електрозахисту: II
У комплекті дві бази
< br/>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0707009 |
| Додаткові характеристики | Клас електрозахисту: II |
| Комплектація | У комплекті дві бази |
| Потужність | 950 Вт |
| Напруга | 220 |
| Швидкість обертання | 30000 об./хв |
| Цанга | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴

