-5%

Електричний рубанок KRAISSMANN 1300 EH 5/110
4 011 ₴
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 1607003
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОСОБЛИВОСТІ:
- < li style="font-size: 13px;">Висока швидкість обертання
- Лита алюмінієва підошва
- Вибірка чверті 3 мм
- Плавне регулювання глибини стругання
- Можливість стаціонарної роботи
- Фіксація кнопки включення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1300 Вт
- Кількість обертів: 16000 об/хв
- Ширина стругання: 110 мм
- Глибина стругання: 0-5 мм
- Глибина чверті, що вибирається: 3 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Електрорубанок KRAISSMANN 1300 EH 5/110
- Елементи для стаціонарної установки
- Кріплення
- Паралельний упор
- Мішок-пилозбірник
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Вага | 5 кг |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1607003 |
| Глибина оброблення | 0-5 мм |
| Комплектація | Електрорубанок KRAISSMANN 1300 EH 5/110 Елементи для стаціонарного встановлення Кріплення Паралельний упор Мішок-пилозбірник Посібник з експлуатації Картонне паковання |
| Напруга | 230 |
| Частота холостого ходу | 16000 |
| Ширина оброблення | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴

