Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 13236917 |
| Висота сидіння, см | 45 |
| Висота спинки | 150см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 95 |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Діаметр | 100см |
| Додатковий текст | Покращена підтримка спини, шиї та голови. |
| Доставка/Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовоз. Оплата: готівка, накладна плата, безнал. |
| Матеріал верху | Велюр |
| Матеріал наповнювача | Пінополістирольні гранули 2-5 мм |
| Рекомендації щодо догляду | Прати при температурі 30; не можна віджимати та сушити |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Форма | Груша |
| Колір | Чорний: Чорний |
| Ширина | 95 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 540 ₴




