Двочастинне вудлище Carp Pro Cratus Compact – потужна зброя для лову великого коропа. Безперечною перевагою цих вудилищ є їх компактність. Завдяки телескопічній комлевій частині повноцінний 10-футовий «карповик» перетворюється на чохлі на компактного «коротуна». Такі вудилища вільно вміщуються в багажник практично будь-якого автомобіля, тому заскочити на озеро та половити коропа після роботи – тепер простіше простого. Якщо ж ви добираєтеся до коропової водойми на велосипеді, на мотоциклі, на маршрутці і навіть у переповненому автобусі – ці вудилища точно для вас! Потужний швидкий бланк має чудові кидкові якості. Крім того, такою снастью легко керувати в обмежених умовах, серед чагарників або при лові в коряжнику, коли потрібно точне закидання і форсоване виведення великої риби. На матовому бланку Cratus Compact встановлені потужні трилапі кільця, а тюльпан оснащений протизахлесною рамою. Рознесена ергономічна рукоять має вставки з EVA, оснащена надійним катушкотримачем. Ці легкі, потужні, компактні та зручні у використанні вудилища також будуть дуже доречними при лові із завозом оснасток на великі дистанції і принесуть масу задоволення на риболовлях. Тим більше, що при виведенні з човна, коротким вудлищем вам зручніше і легше заводити рибу в підсак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CRTS300 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр першого пропускного кільця | 40 мм |
| Довжина: | 3.00 м |
| Кількість секцій вудлища | 2 |
| Конструкція ручки вудлища | Рознесена |
| Конструкція вудлища | Штекерна |
| Матеріал руків'я вудлища | EVA |
| Матеріал вудлища | Карбон (Графіт) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Лад вудлища | Швидкий (Fast) |
| Тест | 3.5lb |
| Тест вудлища | 3,5 |
| Тип вудлища | Коропове |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Чохол вудлища | М'який (тканинний) |
- Ціна: 3 060 ₴








