-7%

Крісло Мішок Міо Оксфорд 75х80 Студія Комфорту Чорний
2 250 ₴
2 090 ₴
- В наявності
- Код: 04220
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 70 см |
| Ширина | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04220 |
| Висота сидіння, см | 45 см |
| Висота спинки | 75см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Діаметр | 80см |
| Додатковий текст | Міо — ідеально тримає спину в рівному положенні. |
| Доставка/Оплата | Доставка: кур'єр, відділення, самовоз. Оплата: готівка, накладна плата, безнал. |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Матеріал наповнювача | Пінополістирольні гранули 2-5 мм |
| Рекомендації щодо догляду | Протирати засобами без спирту |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Форма | Груша |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 090 ₴








