-12%

Модульна картина Велосипед Poster-land Art-37_XXL
2 499 ₴
2 199 ₴
- В наявності
- Код: Art-37_XXL
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульні картини на полотні:
• не мають запаху
• не вигоряють на сонці
• дерев'яний підрамник
• синтетичний полотно
• галерейна натяжка – робота повністю закінчена і не вимагає рамки
Модульна картина Poster- land на полотні – стане чудовим подарунком для Ваших рідних, друзів, так і для Вас самих. Картині можуть вписатися абсолютно в будь-який інтер'єр, чи то Hi-Tech, чи затишна маленька кімнатка, виконана в самих скромних традиціях. Матеріал використовується зі спеціальним покриттям, яке робить друк на полотні яскравим і насиченим. Ще однією особливістю є ручна натяжка полотна. Саме виробництво картин – вже і є контроль якості! Картина не боїться сонячного світла і води, вона буде залишатися як нова цілу годину!
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | Art-37_XXL |
| Вага в пакованні | 3.5 кг |
| Тип | Модульні картини |
| Висота | 100см |
| Гарантія | 14 днів |
| Декорування | З друкованим малюнком |
| Кількість модулів | 3 |
| Матеріал | Полотно/Дерево |
| Розміри | 100x150 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Тематика | Архітектура/Транспорт/Місто |
| Техніка виготовлення | Друк на полотні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴


