
Прилад для укладання волосся Babyliss BAB8125EPE Сріблястий
2 859 ₴
- В наявності
- Код: BAB8125EPE
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інструмент для волосся 2 в 1 BaByliss PRO BAB8125EPE - це унікальна можливість і випрямляти, і завивати волосся, не витрачаючи часу на зміну приладу! Унікальна система контролю температури Advanced Heat Management System дозволяє теплу рівномірно розподілятися по всій поверхні забезпечуючи ідеальний результат укладання! Жорсткі щетинки проникають углиб об'єму волосся, дозволяючи досягти неймовірної пишності, починаючи від коріння. Ідеально гладкі пасма, вільні локони, грайливі завитки та підкручені кінці - все це тепер можливості лише одним рухом!
Покриття моделі, одержане методом гальванізації. Тип покриття - металізоване, отримане методом гальванізації, забезпечує ще гладкіше ковзання по волоссю, підвищує стійкість до використання косметичних засобів, рівномірно розподіляє тепло по всій пластині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 32 мм |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | Да |
| Артикул | BAB8125EPE |
| Обертовий шнур | Да |
| Час нагрівання | 50 сек |
| Вибір температури нагрівання | Да |
| Гарантія | 12 мес. |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Іонізація | Немає |
| Матеріал покриття | мікрометалева |
| Потужність | 68 Вт |
| Петля для підвішування | Немає |
| Робоча температура | 170-230 °C |
| Тип | плойка-прасочка |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 859 ₴



