
Тумба під ТВ МГ-6 Компаніт Венге комбі (150х42х35 см)
2 648,10 ₴
- В наявності
- Код: hub_q1y1no
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під ТБ МГ-6 виробник фабрика Компаніт (Україна).
Відмінна практична та функціональна тумба впишеться у будь-який інтер'єр.
Матеріал тумби – ламінована ДСП, товщина 16 мм., цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку. Тумба виготовлена з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія)
Кромка ПВХ 0.5 мм.
Габаритні розміри:
< p Ширина: 1500 мм.Висота: 350 мм.
Глибина: 420 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_q1y1no |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 42 см |
| Кількість відкритих полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Конструкція | Прямі |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Призначення | У вітальню |
| Тип | Тумби під телевізор |
| Встановлення | Підлогові |
| Колір | Венге світлий/Венге темний |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 648,10 ₴


