
Стелаж Компаніт КШ 1 Німфея альба (білий)
3 462,90 ₴
- В наявності
- Код: hub_6yh3mg
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Стелаж Компаніт КШ 1 мобільна книжкова бібліотека, яка складається з безлічі зручних поличок та ніш для компактного та зручного розміщення книг або інших необхідних документів та дрібниць.
- Стелаж Компаніт виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
- Кромка ПВХ 0,5 мм.
- Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені. Шафа повністю підготовлена до складання. Завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливих труднощів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_6yh3mg |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 1950 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | Розміри (ВхГхШ) — 1950х448х612 мм |
| Кількість полиць | 5 |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламіноване ДСП |
| Колір каркаса | Білий |
| Ширина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 462,90 ₴


