
Шафа-стелаж Компаніт КШ 13 Венге (kom-398)
2 673,30 ₴
- В наявності
- Код: hub_xp9e0c
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон ), в комплекті з фурнітурою і схемою для складання, всі технічні отвори просвердлені. Виріб повністю підготовлений до збирання, в упаковці Ви знайдете детальну інструкцію для збирання, завдяки цьому зібрати його самостійно Вам не складе особливих труднощів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Тип | Шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_xp9e0c |
| Висота | 1590 мм |
| Глибина | 366 мм |
| Додаткові характеристики | Розміри (ВхГ) — 1587х366 мм. Товщина ДСП — 16 мм. Крайка ПВХ — 0.5 мм |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламіноване ДСП |
| Колір каркаса | Білий |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 673,30 ₴


