
Ліжко 160 Компаніт Німфея альба (білий)
6 532,05 ₴
- В наявності
- Код: hub_wy21s9
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко 160меблевої фабрики "Компаніт" (Україна).< /span>
Матеріал ліжка – ламінована ДСП, цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Ліжко виготовлене з ДСП фірми Swisspan.
Кур'єрська доставка по м. Київ - 150 грн. до під'їзду.
Занесення на поверх за наявності ліфта - 80 грн, за його відсутності - 40 грн за кожен поверх.
Дні доставки - середа, п'ятниця, субота.
Також відправляємо Новою поштою по всієї України. Оплата при отриманні (оплата).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Німфея Альба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_wy21s9 |
| Вага | 75 кг г |
| Висота | 75 см |
| Висота наголов'я | 75 см |
| Довжина: | 205 см |
| Доставка/Оплата | Кур'єрська доставка по г. Київ - 200 грн. до під'їзду. Заноса на поверх за наявності ліфта — 80 грн, за його відсутності — 80 грн за кожен поверх. |
| Комплектація | Ліжко матрацом не комплектується |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Наявність наголов'я | Да |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Ширина | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 532,05 ₴


