
Ліжко 90 2 Компанит Німфея альба (білий)
5 907,30 ₴
- В наявності
- Код: hub_8lwcpr
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко90+2меблевої фабрики "Компаніт" "(Україна).
Матеріал ліжка – ламінована ДСП (фірми Swisspan), цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.< /span>
У комплект входять 2 висувні ящики на роликових напрямних.
Кур'єрська доставка по м. Київ - 150 грн. до під'їзду.
Занесення на поверх за наявності ліфта - 80 грн, за його відсутності - 40 грн за кожен поверх.
Дні доставки - середа, п'ятниця, субота.
Також відправляємо Новою поштою по всієї України. Оплата при отриманні (оплата).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Німфея Альба |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_8lwcpr |
| Вага | 71 кг г |
| Висота | 65 см |
| Висота наголов'я | 65 см |
| Довжина: | 204.2 см |
| Доставка/Оплата | Кур'єрська доставка по г. Київ - 200 грн. до під'їзду. Заноса на поверх за наявності ліфта — 80 грн, за його відсутності — 80 грн за кожен поверх. |
| Комплектація | Ліжко матрацом не комплектується |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Наявність наголов'я | Да |
| Ніша для білизни | Да |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 94.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 907,30 ₴


