Бескаркасний модульний диван Блек Кутовий Tia-Sport
Габаритні розміри:
- Ширина - 90 см,
- Глибина - 90 см,
- Висота - 70 см
- Висота спинки - 70 см
- Висота від підлоги до сидіння - 35 см
Матеріал:
- Тканина Оксфорд 600 D підвищеної щільності з водовідштовхувальними властивостями,
- Поліестер (внутрішній) чохол),
- Пінополістирол цілісний у гранулах
Комплектація:
- Люверси для циркуляції повітря,< /li>
- Зручна ручка для перенесення,
- Верхній чохол знімний,
- Внутрішній чохол,
- Оздоблювальний рядок для міцності зовнішнього чохла.
Опис: є об'ємним місцем для відпочинку і сну. Використовується для прочитання книг та газет, перегляду фільмів, ігор у сучасних гаджетах. Легко переноситься та переставляється.
Застосування: закуповується для дому, готельних центрів, хостелів, салонів краси, саун, лазневих комплексів, кінотеатрів, ресторанів, залів очікувань та приймальних в офісах.< /p>
Особливості: безпечний, міцний, м'який. Має знімний чохол. Легко миється та чиститься.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tia-Sport |
| Вид м'яких меблів | Модульні дивани |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34751763 |
| Висота спинки | 70 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Доставка/Оплата | Предоплата 50%. Товар шиється під замовлення. Термін доставки 5-14 робочих днів |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Матеріал наповнювача | Пенополистирол |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Безкаркасний диван |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 684 ₴




