-17%

Крісло мішок Tia-Sport Панда Максі 140х100 см (sm-0088)
3 542 ₴
2 952 ₴
- В наявності
- Код: 407
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло мішок Панда Максі Тia-sport
Розміри – 140х100 см
Колір - білий, чорний
Матеріал - тканина Оксфорд/шкіряний замінник, поліестер (внутрішній чохол), пінополістирол у гранулахДля яких видів спорту використовуються - для сидіння, ігровий, розвиваючі, навчальний, релаксуючий.
Особливості - люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перенесення, міцний, м'який, компактний, має чохол, що знімається, легко миється і чиститься
Гарантія - 6 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tia-Sport |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 407 |
| Висота спинки | 140 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Доставка/Оплата | Предоплата 50%. Товар шиється під замовлення. Термін доставки 5-14 робочих днів |
| Матеріал верху | Оксфорд |
| Матеріал наповнювача | Пенополистирол |
| Розміри | 140х100 см |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Крісло-мішок |
| Колір | Біло-чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 952 ₴


