
Комод Компаніт 3+2 Горіх екко (111х49х89 см)
5 614,35 ₴
- В наявності
- Код: hub_bl39ke
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду в розібраному вигляді. Занесення ліфт 80 грн. Складання 15%.
Габарити комода:< /p>
Ширина - 111 см
Глибина - 49 см
Комод з роликовими ящиками це незамінний елемент корпусної меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті.
використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей. Комод виготовлений з ДСП фірми Swisspan ( Швейцарія). Цей якісний та економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_bl39ke |
| Вага | 56 кг г |
| Тип | Комод |
| Висота | 89,1 см |
| Глибина | 49,3 см |
| Кількість висувних шухляд | 3 |
| Кількість двостулкових тумб | 2 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Крайка ПВХ | 0,5 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Напрямні ящики | Роликові |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір | Горіх Екоко |
| Ширина | 111 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 614,35 ₴


