
Комод Компаніт 4Д Німфея альба (92х45х99 см)
4 340,70 ₴
- В наявності
- Код: hub_4vpx56
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду в розібраному вигляді. Занесення ліфт 80 грн. Складання 15%.
Габарити комода:< /p>
Ширина - 92 см
Глибина - 45 см
Висота - 99 см
Комод з роликовими ящиками це незамінний елемент корпусної меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті.
Комод виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Цей якісний та економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_4vpx56 |
| Вага | 42 кг г |
| Тип | Комод |
| Висота | 98,6 см |
| Глибина | 44,8 см |
| Кількість дверей фасаду | 4 |
| Кількість двостулкових тумб | 4 |
| Крайка ПВХ | 0,5 мм |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір | Німфея Альба |
| Ширина | 92,4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 340,70 ₴


