
Комод Компаніт 5 АБС (крім 2 мм.) Вільха (80х38х89 см)
3 892,35 ₴
- В наявності
- Код: hub_szidy1
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод з роликовими ящиками - це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів, який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей.
Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення за рахунок широкої палітри кольорів ДСП, в яких стіл виготовляється. ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Цей якісний та економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_szidy1 |
| Вага | 32 кг г |
| Тип | Комод |
| Висота | 89,1 см |
| Глибина | 38 см |
| Кількість ящиків | 5 |
| Крайка ПВХ | 2 мм |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Напрямні ящики | Роликові |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 80,3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 892,35 ₴


