
Комод Компаніт 4+1Б Дуб сонома (105х45х85 см)
4 219,95 ₴
- В наявності
- Код: hub_8dbgw7
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду в розібраному вигляді. Занесення ліфт 80 грн. Складання 15%.
Габарити комода:
< Ширина - 105 смГлибина - 45 см
Висота - 85 см
Комод виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина 16 мм. Цей якісний та економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_8dbgw7 |
| Тип | Комод |
| Висота | 85 см |
| Глибина | 45 см |
| Кількість дверей фасаду | 1 |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 105 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 219,95 ₴


