
Ліжко Еверест Асторія з 2-ма ящиками 160 х 200 сонома комбі
7 573 ₴
- В наявності
- Код: 9179
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоспальне ліжко з основою під матрац виготовлене з красивого сучасного ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Ліжко Асторія доставляється в розібраному вигляді, в комплекті вся необхідна фурнітура, всі технічні отвори просвердлені, ліжко потрібно просто зібрати. Ліжко Асторія укомплектована шухлядами для зберігання постільної білизни та інших речей
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Розміри:
Довжина ― 2032 мм.
Ширина ― 1652 мм
Висота ― 790 мм
Розмір спального місця: 1600х2000 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9179 |
| Висота | 79 см |
| Довжина: | 203 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Комплектація | без матраца, з ящиками |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Да |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 160 см х 200 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоспальні ліжка |
| Колір | Сонома комбі |
| Ширина | 165 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 573 ₴




