
Стіл письмовий Еверест Школьник-3 венге комбі
2 325 ₴
- В наявності
- Код: 9334
Відмінний варіант письмового столу для вашої дитини. Модель Школяр-3 являє собою стіл з ламінованого ДСП (16 мм з кромкою ПВХ 0,5 мм), виконаний в класичному стилі. Товар має вбудовану тумбу; з одним висувним ящиком і кількома полицями, прихованими за дверцятами. Усі матеріали виготовлення є екологічно чистими, що підтверджується документально. За бажанням, на додаток до столу можна придбати зручну надбудову.
Розміри:
Ширина ― 1100 мм
Глибина ― 550 мм
Висота ― 750 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Ширина | 1100 мм |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9334 |
| Додаткові характеристики | шухляди |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 10% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
- Ціна: 2 325 ₴

