
Пенал закритий Еверест Бриз Б-15 венге дуб молочний
3 519 ₴
- В наявності
- Код: 9455
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Бриз Б-15 виготовлений із ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Елемент модульної системи Бриз виготовляється у 2 кольорах: дуб венге, дуб сонома. Пенал складається з двох секцій, які закривається фасадом.
Розміри:
Ширина ― 500 мм
Глибина ― 380 мм
Висота ― 2100 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9455 |
| Тип | Стелажі |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге комбі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 519 ₴

