
Туалетний стіл Еверест Трюмо-1 венге дуб молочний
3 760 ₴
- В наявності
- Код: 9701
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трюмо-1 виготовлено з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. У комплект постачання входить дзеркало. Подаруйте своїй жінці власний куточок щастя.
Розміри:
Довжина ― 950 мм
Глибина ― 350 мм
Висота ― 1680 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9701 |
| Висота | 168 см |
| Глибина | 35 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — Запобігання 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей фасаду | 1 |
| Кількість відкритих полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Наявність дзеркала | Да |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге комбі |
| Ширина | 95 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 760 ₴

