
Комод для речей Компаніт 4-2-2 АБС вільха
7 331 ₴
- В наявності
- Код: 10630
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус та фасади виготовлені із ДСП.
АБС ― кромка має підвищену міцність, механічну та термічну витривалість. Багато варіантів забарвлень ламінованого дсп у кожній моделі дозволяють підібрати комод для кімнати, виконаної як у класичному, так і в сучасному стилі.
Розміри:
Довжина ― 1338 мм.
Глибина ― 448 мм
Висота ― 913 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10630 |
| Тип | Комод |
| Висота | 91.3 см |
| Глибина | 44.8 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 133.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 331 ₴


