Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Комод необхідний у дитячій, щоб малюк з ранніх років звикав до порядку
Розміри:
Довжина - 803 мм.
Глибина - 390 мм.
Висота - 891 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10636 |
| Тип | Комод |
| Висота | 89.1 см |
| Глибина | 39 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 5 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 80.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 730 ₴



