
Комод Компаніт 3Д Німфея альба (120х45х99 см)
4 971,75 ₴
- В наявності
- Код: hub_vmgywq
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду в розібраному вигляді. Занесення ліфт 80 грн. Складання 15%.
Габарити комода:
< Ширина - 120 смГлибина - 45 см
Висота - 99 см
Комод виготовлений з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина 16 мм. Цей якісний та економічний матеріал чудово підходить для меблів у будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_vmgywq |
| Тип | Комод |
| Висота | 99 см |
| Глибина | 45 см |
| Кількість дверей фасаду | 3 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Колір | Німфея Альба |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 971,75 ₴


