Пенал для книг КШ-2 АБС виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки зі звітами або і використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
АБС ― кромка має підвищену міцність, механічну та термічну витривалість.
Розміри:
Ширина ― 836 мм
Глибина ― 360 мм
Висота ― 2056 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Яблуня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11163 |
| Тип | Стелажі |
| Висота | 2056 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 836 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



