Комод виконаний із ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Комод є незамінним елементом для будь-якої кімнати. Комод-дзеркало Компаніт можна використовувати для зберігання білизни або особистих речей, а якщо поставити в дитячій - Ваше маля з ранніх років звикати до порядку. Велика кількість кольорів ДСП дозволить списати цей елемент меблів у будь-який інтер'єр.
Розміри:
Довжина ― 1000(550) мм
Глибина ― 450 мм
Висота ― 1660(1100) мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11395 |
| Тип | Комод |
| Висота | 166 см |
| Глибина | 45 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге комбі |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 726 ₴



