
Розкладний стіл книга Компаніт-1 дуб сонома
3 129 ₴
- В наявності
- Код: 11480
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус виготовлений з ДСП. Завдяки компактним розмірам, стіл книжка в зібраному вигляді займає малу частину площі кімнати. А у розкритому стані за столом можуть комфортно розміститися 10-12 осіб.
Розміри :
Ширина ― 760 мм
Глибина ― 332 мм
Висота ― 736 мм
У розкладеному вигляді – 1700х760 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Дуб сонома |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11480 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 332 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 1700 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 129 ₴


