
Туалетний столик Компаніт Трюмо-4 венге комбі
5 290 ₴
- В наявності
- Код: 11522
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус і фасади виготовлені з ДСП. Розмістити в ящиках трюмо інструменти для укладання волосся, косметику та парфумерію — це практичне та розумне рішення, яке допоможе вам заощадити час на збори вранці та додасть елементи комфорту у звичайному житті.
Розміри:
Довжина ― 1010 мм.
Ширина ― 420 мм
Висота ― 1300 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11522 |
| Висота | 130 см |
| Глибина | 42 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей фасаду | 2 |
| Кількість відкритих полиць | 1 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Наявність дзеркала | Да |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге комбі |
| Ширина | 101 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 290 ₴



