Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Це потрібний елемент комфортабельного інтер'єру спальні. Тумби призначені для зберігання речей, які є невід'ємною частиною будь-якого життя
АБС ― кромка має підвищену міцність, механічну та термічну витривалість.
Розміри:
Довжина ― 380 мм.
Ширина ― 380 мм
Висота ― 570 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11550 |
| Висота | 57 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 2 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Яблуня |
| Ширина | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴




