
Стіл кухонний розкладний Компаніт КС-3 венге
2 511 ₴
- В наявності
- Код: 11653
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Велика кількість кольорів ДСП дозволить вписати цей елемент меблів в будь-який інтер'єр.
Розміри:
Ширина - 900 мм.
Глибина - 590 мм.
Висота - 732 мм.
Розміри у розкладеному вигляді:
Ширина - 1180 мм.
Глибина - 590 мм.
Висота - 716 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11653 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 732 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511 ₴


