
Двоярусне ліжко з викочуванням Компаніт Універсал вільха
11 380 ₴
- В наявності
- Код: 11861
Двоярусне ліжко забезпечать вам приємний, здоровий сон і чудово впишеться в інтер'єр вашої спальні. У нижньому ярусі розташувався викочування, який стане робочим місцем для Вашого малюка, прибравши який Ви звільните кімнату для активних ігор. Бічна шафка привчить із самого дитинства зберігати речі на своїх місцях.
Розміри ліжка:
Довжина ― 1942 мм.
Ширина ― 892 мм
Висота ― 1060 мм
Спальне місце: 700 х 1900 мм
Матрац у вартість не входить, його потрібно замовляти окремо.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Вільха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11861 |
| Висота | 106 см |
| Довжина: | 194.2 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Комплектація | Ліжко, захисний бортик на верхньому ярусі, без матраца |
| Матеріал каркаса | Ламіноване ДСП |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | ДСП |
| Розмір спального місця | 70 см х 190 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | Двоярусні ліжка |
| Ширина | 89.2 см |
- Ціна: 11 380 ₴


