Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Овальний столик на коліщатках може стати універсальним та незамінним предметом у вашій вітальні, а додаткові полиці забезпечують достатньо місця для декоративних предметів, паперів, газет та журналів.
Довжина ― 1000 мм.
Глибина ― 600 мм
Висота ― 532 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Яблуня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11995 |
| Висота | 532 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Додаткові полиці, ніжки на коліщатках |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Журнальний стіл |
| Форма | Овальний |
| Ширина | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



