
Стіл письмовий Компанит Школяр 100х54,5х73,6 см Альба білий
2 562 ₴
- В наявності
- Код: 12062
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Школяр виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Конструкція столу включає зручну відкриту нішу під стільницею, де легко можна розмістити письмове приладдя, книги, папери та дві висувні ящики, які вміщують канцелярію, та все необхідне для роботи. Такий стіл буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі.
Ширина ― 1000 мм
Глибина ― 545 мм
Висота ― 736 мм
у фабричному впакуванні. фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Ширина | 1000 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 736 мм |
| Глибина | 545 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12062 |
| Додаткові характеристики | 2 висувні шухляди, ніша під стільницею праворуч |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Стіл письмовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 562 ₴


