
Стіл письмовий Компаніт Школяр-3 альба (білий)
2 873 ₴
- В наявності
- Код: 12064
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Письмовий стіл Школяр-3 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Стіл має цікавий дизайн і є комфортною та функціональною моделлю, яка підійде для облаштування кімнати як школяра, так і студента. Вбудований ящик розмістить необхідне письмове приладдя, а полиці над стільницею розмістять предмети, які мають бути під рукою.
Ширина ― 1100 мм
Глибина ― 570 мм
Висота ― 1048 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Білий |
| Ширина | 1100 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 1048 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12064 |
| Додаткові характеристики | Висувна скринька, полиці над стільницею, тумба з полицею |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 873 ₴


