Письмовий стіл Студент-3 виготовлений з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Незвичайний за дизайном стіл впишеться в інтер'єр сучасної квартири. Наявність великої кількості полиць збоку замінить стелаж, і стане сховищем для різних предметів.
Розміри:
Ширина - 1200 мм
Глибина ― 600 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Висота ― 738 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Венге |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 738 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12244 |
| Додаткові характеристики | Стіл-стелаж, відкриті ніші |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 336 ₴



