
Комод для речей Меблі Сервіс Фієста 1Д4Ш април
7 516 ₴
- В наявності
- Код: 13487
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для речей Фієста виконаний з ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить чотири висувні ящики, одне закрите відділення з полицею і відкриті ніші в лівій частині конструкції і вгорі виробу. Оригінальна за дизайном модель стане цікавим акцентом в інтер'єрі спальні та розмістить велику кількість речей, ставши доповненням до основної повноцінної шафи.
Розміри:
Довжина ― 1607 мм.
Глибина ― 480 мм
Висота ― 1075 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13487 |
| Тип | Комод |
| Висота | 107,5 см |
| Глибина | 48 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 160,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 516 ₴





