
Комод для речей Меблі Сервіс Вероніка венге темний/април
4 116 ₴
- В наявності
- Код: 13491
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для речей Вероніка виконаний із ДСП, товщиною 16 мм. Комод містить чотири висувні ящики, які дозволять зберігати досить велику кількість речей. Комод стане практичною складовою інтер'єру спальні та додасть функціональності та комфорту кімнаті.
Розміри:
Довжина ― 1028 мм.
Глибина ― 401 мм
Висота ― 912 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13491 |
| Тип | Комод |
| Висота | 91,2 см |
| Глибина | 40,1 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 102,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 116 ₴


