
Шафа розстібна Меблі Сервіс Вероніка 3Д венге темний/април
8 974 ₴
- В наявності
- Код: 13495
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа розстібна Вероніка 3Д виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Шафа містить три розстібні двері з одним дзеркалом на фасаді. Відділення зліва містить полицю для речей та штангу для одягу. Правий відсік представлений чотирма вузькими полицями, які зможуть розмістити як одяг, так і постільні речі та домашній текстиль. Ця шафа поєднує естетично привабливий дизайн і функціональність конструкції.
Розміри:
Ширина - 1560 мм. Глибина - 563 мм. Висота - 2034 мм.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13495 |
| Висота | 203,4 см |
| Глибина | 56,3 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 7 до 21 днів. Якщо товар відстібає на складі в Києві — переміщення з фабрики за передоплатою 10%. Доставка кур'єр по г. Київ 200 грн. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми. |
| Кількість дверей | 3 |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Ширина | 156 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 974 ₴



